Recykler Bandit Beast 3680

Beast Model 3680 stał się najbardziej popularną jednostką w grupie maszyn do recyklingu odpadów oferty Bandit.

Podstawowe dane


  • Moc silnika: 400 - 800 KM
  • Rozmiar gardzieli: 890×1524 mm
  • Separacja metali: Magnetyczna
  • Wydajność: ---


OPIS

Beast Model 3680 stał się najbardziej popularną jednostką w grupie maszyn do recyklingu odpadów oferty Bandit. Model 3680 przewyższył inne rozdrabniacze w swojej klasie pod względem skali zastosowań oraz odnotowanych wydajności, które w pewnych sytuacjach aplikacyjnych przekroczyły nawet 380 metrów na godzinę. Z gardzielą o rozwarciu 35”x 52” (890×1524 [mm]) oraz opcjami jednostek napędowych z przedziału od 400 do 800 KM, ta jednostka może być zainstalowana pod niemal każdą aplikacje związaną z rozdrabnianiem, z którą masz do czynienia.

W ostatnim czasie Model 3680 został zainstalowany w licznych rodzajach aplikacji związanych z wytwarzaniem wartościowego produktu końcowego dla potrzeb energetyki odnawialnej. Jednym z przykładów takiego zastosowania może być przetwarzanie okorowanej dłużycy na użyteczny, drobny, produkt przypominający trocinę . Ten typ produktu o frakcji, która w ponad 95% nie przekracza 6mm nazwany został przez Bandit Industries bio-trocina. Z uwagi na ekstremalnie drobne rozmiary biotrociny, produkt ten stał się niezwykle atrakcyjny dla producentów peletu.

Mówiąc o wszechstronności! Powyższe aplikacje są jedynie jednymi z wielu, którym Beast jest w stanie sprostać. Jednostka 3680 znana jest również z wydajnego przetwarzania stert gałęzi, dłużycy, całych drzew, karp korzeniowych, palet, odpadów z pozyskiwania drewna oraz oczyszczania powierzchni leśnych, organicznych odpadów zielonych, palm. drewna poużytkowego, podkładów kolejowych, drewnianych słupów telefonicznych, kompostu, gontu oraz asfaltu.

To jest również jedyna jednostka, która posiada wystarczający potencjał do przetwarzania gontów oraz nawierzchni asfaltowych w specjalny, mieszalny suplement przy wydajności nawet 100 ton na godzinę w cyklu jednofazowym bez układu sit. Materiał jest wyrzucony przez przenośnik wyrzutowy na jednorodną w frakcji pryzmę, idealną do dalszych procesów.